

Sea Devil
Immigration is hell.
Kluczowe informacje
- Data premiery
- 2015-05-02
- Czas trwania
- 9 min
- Gatunki
- Ocena
W skrócie
Sea Devil to film Sci-Fi, Horror z 2015 roku. Trwa 9 minut i ma ocenę 5.3/10 w TMDB. Premiera odbyła się 2015-05-02.
Przegląd
An American fisherman attempts to smuggle two Cuban immigrants into Miami, passing them off as day laborers. While the group trawls for shrimp, a fourth person boards the boat, carrying a secret at the bottom of the Ocean.
Najczęściej zadawane pytania
- Kiedy odbyła się premiera filmu Sea Devil?
- Premiera filmu Sea Devil odbyła się 2015-05-02.
- Ile trwa film Sea Devil?
- Film Sea Devil trwa 9 minut.
- Jakiego gatunku jest film Sea Devil?
- Gatunki filmu Sea Devil: Sci-Fi, Horror.
- Kto gra w filmie Sea Devil?
- W głównej obsadzie są m.in. Antoni Corone, Mario Ernesto Sánchez, Taylor Rouviere.
- Czy jest zwiastun filmu Sea Devil?
- Nie dodano jeszcze żadnego zwiastuna.

