Diabelskie nasienie

Diabelskie nasienie

Nawet prawdziwa miłość nie pokona czystego zła

Kluczowe informacje

Data premiery
2014-01-08
Czas trwania
89 min
Gatunki
Horror
Reżyseria
Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin
Ocena
4.7

W skrócie

Diabelskie nasienie to film Horror z 2014 roku w reżyserii Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin. Trwa 89 minut i ma ocenę 4.7/10 w TMDB. Premiera odbyła się 2014-01-08.

Przegląd

Para młodych Amerykanów w podróży poślubnej na egzotycznej Dominikanie traci świadomość podczas jednej, tajemniczej nocy. Wkrótce po powrocie kobieta przekonuje się, że jest w ciąży, której nie planowała i zaczyna ulegać niezwykłej przemianie. Jej mąż nabiera podejrzeń, że za ten stan odpowiedzialne są siły nie z tego świata.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbyła się premiera filmu Diabelskie nasienie?
Premiera filmu Diabelskie nasienie odbyła się 2014-01-08.
Kto wyreżyserował film Diabelskie nasienie?
Film Diabelskie nasienie wyreżyserował(a) Tyler Gillett, Matt Bettinelli-Olpin.
Ile trwa film Diabelskie nasienie?
Film Diabelskie nasienie trwa 89 minut.
Jakiego gatunku jest film Diabelskie nasienie?
Gatunki filmu Diabelskie nasienie: Horror.
Kto gra w filmie Diabelskie nasienie?
W głównej obsadzie są m.in. Michael Papajohn, Yohance Myles, Roger Payano.
Czy jest zwiastun filmu Diabelskie nasienie?
Tak, oficjalny zwiastun jest dostępny na tej stronie.

Zwiastun

Obsada

Pokaż więcej obsady