Dark Winter

Dark Winter

Kluczowe informacje

Data premiery
2022-01-06
Czas trwania
12 min
Reżyseria
Cami Storm

Przegląd

A young nurse tries to cope with and balance the chaos that a once in a hundred year pandemic has forced into her life.

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy odbyła się premiera filmu Dark Winter?
Premiera filmu Dark Winter odbyła się 2022-01-06.
Kto wyreżyserował film Dark Winter?
Film Dark Winter wyreżyserował(a) Cami Storm.
Ile trwa film Dark Winter?
Film Dark Winter trwa 12 minut.
Kto gra w filmie Dark Winter?
W głównej obsadzie są m.in. Cami Storm.
Czy jest zwiastun filmu Dark Winter?
Nie dodano jeszcze żadnego zwiastuna.

Obsada