

Same Time Next Week
Klíčové informace
- Datum premiéry
- 2017-08-05
- Délka
- 83 min
- Žánry
- Režie
- Monika Mitchell
- Hodnocení
Ve zkratce
Same Time Next Week je Romantický, Televizní film, Komedie film z roku 2017 režiséra Monika Mitchell. Film trvá 83 minut a na TMDB má hodnocení 6.5/10. Film vyšel dne 2017-08-05.
Přehled
Sara se snaží vyrovnat se zármutkem po zemřelém manželovi pomocí dokončení jeho seznamu posledních přání. Když se při plnění jednoho z nich zraní, seznámí se s doktorem Ryanem, který rovněž nedávno ovdověl. Vzájemně v sobě najdou člověka, se kterým si mohou upřímně popovídat. Každý týden ve stejný čas nad kouskem koláče. Když se ale jejich přátelství prohlubuje, začnou se ozývat pocity viny a pochybnosti, zda lze vůbec najít po své životní lásce někoho dalšího.
Často kladené otázky
- Kdy vyšel film Same Time Next Week?
- Film Same Time Next Week vyšel dne 2017-08-05.
- Kdo režíroval film Same Time Next Week?
- Film Same Time Next Week režíroval(a) Monika Mitchell.
- Jak dlouhý je film Same Time Next Week?
- Film Same Time Next Week trvá 83 minut.
- Jakého žánru je film Same Time Next Week?
- Žánry filmu Same Time Next Week: Romantický, Televizní film, Komedie.
- Kdo hraje ve filmu Same Time Next Week?
- Mezi hlavní herce patří Travis Milne, Chris McNally, Kate Dion-Richard.
- Existuje trailer k filmu Same Time Next Week?
- Ano, oficiální trailer je k dispozici na této stránce.
Trailer
Obsazení


Chris McNally

Kate Dion-Richard

Joyce Cyr

Jim Calarco

Marci T. House

Glynis Davies

Barbara Wallace

Alvin Sanders

Jewel Staite

Stephanie Bennett

James Kirk
