Zapeklité dědictví

Zapeklité dědictví

Klíčové informace

Datum premiéry
2024-06-19
Délka
95 min
Žánry
KomedieMysteriózní
Hodnocení
5.2

Ve zkratce

Zapeklité dědictví je Komedie, Mysteriózní film z roku 2024. Film trvá 95 minut a na TMDB má hodnocení 5.2/10. Film vyšel dne 2024-06-19.

Přehled

Umřel jim zazobaný strejda, se kterým se nestýkali. Aby se ale dostali k dědictví, musí nejdřív vyřešit spoustu spletitých hádanek, které na ně v jeho vile čekají.

Často kladené otázky

Kdy vyšel film Zapeklité dědictví?
Film Zapeklité dědictví vyšel dne 2024-06-19.
Jak dlouhý je film Zapeklité dědictví?
Film Zapeklité dědictví trvá 95 minut.
Jakého žánru je film Zapeklité dědictví?
Žánry filmu Zapeklité dědictví: Komedie, Mysteriózní.
Kdo hraje ve filmu Zapeklité dědictví?
Mezi hlavní herce patří Mateusz Król, Mikołaj Chroboczek, Jolanta Banak.
Existuje trailer k filmu Zapeklité dědictví?
Zatím není uveden žádný trailer.

Obsazení