Soví houkání

Soví houkání

Klíčové informace

Datum premiéry
2006-11-03
Délka
91 min
Žánry
RodinnýDobrodružný
Hodnocení
5.6

Ve zkratce

Soví houkání je Rodinný, Dobrodružný film z roku 2006. Film trvá 91 minut a na TMDB má hodnocení 5.6/10. Film vyšel dne 2006-11-03.

Přehled

Roy Eberhart se opět stěhuje, tentokrát ze studeného amerického státu Montana na teplou Floridu. Je pro něj těžké opětovně se zapojovat do třídního kolektivu. Hned první den školy je obětí šikany místního hrubiána Dana. Cestou ze školy vidí běžet vedle autobusu zvláštního bosého chlapce, a když chce z něj vystoupit, dostane se opět do střetu s Danem. Při potyčce mu zlomí nos, což má za následek obdiv všech spolužáků. Seznamuje se s kurážnou Beatrice Leepovou i s jejím bratrem Mulletem. Noví kamarádi ho zasvětí do svého tajemství. Starají se o hnízdo divokých sov, jejichž existenci však ohrožuje plánovaná stavba nové restaurace. Děti musí najít způsob, jak ptáky zachránit a jak do akce zapojit policistu Davida Delinka, který vyšetřuje nečisté obchody v pozadí stavby.

Často kladené otázky

Kdy vyšel film Soví houkání?
Film Soví houkání vyšel dne 2006-11-03.
Jak dlouhý je film Soví houkání?
Film Soví houkání trvá 91 minut.
Jakého žánru je film Soví houkání?
Žánry filmu Soví houkání: Rodinný, Dobrodružný.
Kdo hraje ve filmu Soví houkání?
Mezi hlavní herce patří Dean Collins, Logan Lerman, Brie Larson.
Existuje trailer k filmu Soví houkání?
Ano, oficiální trailer je k dispozici na této stránce.

Trailer

Obsazení

Zobrazit další herce